Juniorka vyšla v Hradci naprázdno, podlehla 0:1

Juniorka vyšla v Hradci naprázdno, podlehla 0:1

H r a d e c - Po střeleckých hodech z úvodního kola čekal v Hradci půst. Brněnská juniorka nedokázala překonat gólmana Jehličku, o výsledku tak rozhodl jediný Hegerův gól ze 14. minuty utkání.

Domácí celek měl v repríze sobotního ligového utkání dobrý úvod, z něj pramenily šance a také první gól. Čermák ještě neuspěl, ale ve 14. minutě otevřel skóre po individuálním průniku Vojtěch Heger.

Tentýž hráč měl i další šance, tentokrát už nicméně zvládl vzájemný souboj lépe Halouska. Pak se osmělili i Brňané a Brigant řádně protáhl Jehličku.

Po změně stran byli Zbrojováci aktivnějším týmem, nadšeně bojující domácí ale zuby nehry bránili náskok a nakonec dokázali výhru uhájit.

"Nepovedl se nám vstup, soupeř měl tři šance a dal gól. Druhý poločas už byl v naší režii, ale nebezpečné akce jsme nedokázali většinou dotáhnout do finální fáze," hodnotil trenér Dostálek.

Do duelu znovu nastoupil i testovaný Donneil Moukanza. "Jeho výkon se svezl s výkonem celého týmu, kterému se první půlhodinu nedařilo, hráli jsme bez míče. Po změně stran jsme se rozhodli ve snaze zvrátit výsledkem nahradit jej rychlostnějším typem," dodal Dostálek.