Junioři si připisují druhou remízu. Vedení se Zlínem ztratili v závěru

B R N O - Až do 90. minuty to vypadalo, že junioři Zbrojovky pomstí včerejší neúspěch áčka se Zlínem, poté co Filip Krula svými prvními góly v Juniorské lize otočil nepříznivý průběh zápasu na poločasových 2:1. Zlín se však v úplném závěru dočkal kýženého vyrovnání a Brno si tak připisuje další bod, opět po remíze 2:2.

Začátek zápasu byl v podání Brna povedený. Přítomnost Přichystala, Ashira a Škody byla v kombinacích znát, Zlín ovšem po úvodních minutách převzal iniciativu a po přísně nařízeném pokutovém kopu šel zásluhou Nečase do vedení.

Zbrojovce i nadále trvalo, než se dokázala naplno rozjet. Probudila ji až srovnávací branka nejmladšího hráče na hřišti, Filipa Kruly, který s trochou štěstí dostal míč za Šišku po přihrávce Přichystala.

To nebylo od Filipa Kruly vše. Poté, co svou šanci na srovnání prováhal Škoda, dostal se ve vápně díky důrazu v osobních soubojích míč opět ke Krulovi, a ten svou druhou trefou poslal Brno do vedení.

Po záživné první půli druhý poločas tolik šancí nepřinášel. Zlín hrozil především svými nákopy do vápna. Po jednom z nich propadl míč k Nzembimu, ten ale nezareagoval dostatečně pohotově a poslal míč pouze mimo. Po šancích na obou stranách museli v 70. minutě krátce po sobě zasahovat oba brankáři.

Fastav si od 75. minuty přece jen dokázal tvořit mírný tlak, jehož vyústění přišlo až v posledních vteřinách zápasu. Na poslední roh se do pokutového území Brna vydal i gólman Šiška a Zlín početní výhodu ve vápně využil. Míč propadl až k Tkadlecovi a ten určil skóre na konečných 2:2.

Juniorka si tak připisuje další bod za remízu po zápase, ve kterém sahala spíše po bodech třech. Další zápas ji čeká ve stejný čas, tedy v neděli od 11 hodin, na hřišti ostravského Baníku.