JUNIORKA: Přestřelka v Jablonci skončila remízou 3:3

J a b l o n e c - Juniorka Zbrojovky se v nadstavbové části soutěže zatím baví fotbalem. Po dvou výhrách dnes sice na plný bodový zisk nedosáhla, v Jablonci ale předvedla zajímavé ofenzivní představení, po brankách bratrů Vintrových a Holmana remizovala 3:3.

Jablonečtí nasadili do brány zkušeného Hanuše, v poli se proháněli další ligové hráči - Diviš, Kubista či Breda. V dresu Zbrojovky nastoupil uzdravený Chico Gomes, který odehrál poločas.

Úvod utkání vyšel lépe domácím. V 7. minutě dostal Breda možnost zahrávat přímý kop z dobré pozice a nepohrdl - 1:0. Po dvaceti minutách hry zvýšil na 2:0 Čvančara. Toho pak v další šanci zastavil Mrázek.

O kontaktní gól se po půlhodině postaral Marek Vintr, který zakončoval ukázkovou kombinaci. To ale nebylo vše - následně přišla po faulu na Bredu penalta, sám postižený ji proměnil a bylo to zase o dva góly. Divoký poločas ovšem ještě nekončil - Filip Holman se prosadil v šestnáctce a zvýšil šance Zbrojovky na bodový zisk.

po změně stran měl šanci na snížení Ondřej Vintr, na druhé straně si Mrázek poradil s dalším pokusem aktivního Bredy. Pak už se Zbrojovka dočkala - Ondřej Vintr propálil ranou z úhlu Hanuše a bylo srovnáno.

Ještě v závěru měly oba týmy šanci strhnout vedení na svou stranu, za Zbrojovku dvakrát hrozil Marek Vintr. Skóre se ale již neměnilo a Zbrojovka tak v nadstavbě zůstává neporažena. Se sedmi body je v prozatímní tabulce skupiny B první.