DIVIZE: Béčko zvítězilo v Břeclavi 3:1

B ř e c l a v - Fotbalisté brněnského béčka potvrdili stoprocentní bilanci na hřištích soupeřů. V Břeclavi sice v první půli přišli o náskok, po změně stran si ale vzali vedení zpět a zvítězili nakonec 3:1.

Trenér Dostálek poslal do hry mírně pozměněnou sestavu a šanci tak dostali i hráči, kteří toho v dosavadním průběhu sezóny tolik neodehráli.

V první půli zařídil Zbrojovce vedení po Kroutilově nahrávceOndřej Pachlopník, po půlhodině hry ale dokázal srovnat Kriston a do kabin se tak šlo za stavu 1:1. Pro Brňany se jednalo o první inkasovaný gól po 321 minutách hry.

Do druhého dějství vyslal Dostálek čerstvé síly, což přineslo ovoce. Po osmi minutách hry vrátil Brnu vedení svým devátým letošním gólem po další Kroutilově příhře Martin Sedlák. Pátou venkovní výhru z pěti zápasů pak stvrdil v závěru z penalty dnes velmi produktivní Miroslav Kroutil.

Zbrojovka se díky výhře posunula na druhou příčku, neboť Lanžhot ztratil v Jihlavě. Právě béčko Jihlavy soutěž vede, na Zbrojovku má čtyřbodový náskok.