DIVIZE: Béčko zvítězilo na hřišti Havlíčkova Brodu

H a v l í č k ů v B r o d - Béčko Zbrojovky potvrdilo svou dominanci na venkovních hřištích, kde letos neztratilo ani bod. Na hřišti Havlíčkova Brodu zvítězili Brňané 4:1 a šestou výhrou v řadě si upevnili druhou příčku.

Trenér Dostálek nasadil do utkání také uzdraveného Juraje Kotulu, který nehrál soutěžní utkání od srpnové remízy s Ústím nad Labem. Nechyběl také Jakub Černín, který ve 34. minutě otevřel skóre utkání, prosadil se po Pachlopníkově rohovém kopu.

Dvě minuty před pauzou pak navýšil náskok Brňanů Miroslav Kroutil, který z pokutového kopu, nařízeného po faulu na Pachlopníka, vstřelil svůj šestý letošní gól.

Po pauze se ke slovu přihlásil nejlepší střelec Zbrojovky - Martin Sedlák. V 57. minutě po Jamborově přihrávce přidal třetí branku, pět minut před pauzou pak proměnil v gól Holmanovu asistenci. Mezi jedenáctou a dvanáctou trefu brněnského kanonýra se vklínila i kontaktní branka domácího Němce, která ovšem znamenala jen kosmetickou úpravu skóre.

Zbrojováky ve zbytku podzimu čekají už jen dva zápasy, oba domácí. Příští víkend hostí Žďár nad Sázavou a na začátku listopadu Starou Říši.