Béčko zvítězilo v Polné a navýšilo náskok

P o l n á - Brněnský B tým zvítězil v předposledním podzimním utkání na hřišti Polné 4:1 a navýšil náskok před druhým Lanžhotem už na pět bodů. Dvakrát skóroval nejlepší střelec Peter Juritka, jednou pak Ota Kohoutek a Zdeněk Toman.

Mladí Brňané napodobili první mužstvo a také si pomohli rychlým gólem. Domácí zahrávali rohový kop, ale míč si bezpečně stáhl gólman Hložánek a rychle rozehrál. Strnad předložil míč Gaszczykovi a po jeho přihrávce se z hranice vápna parádně trefil Ota Kohoutek.

Ve 27. minutě už to bylo o dvě branky. Šmidovu ukázkovou kolmici dokázali domácí zablokovat jen ke Kohoutkovi, který vyslal do úniku Petera Juritku. Slovenský forvard se kličkou zbavil brankáře a skóroval poosmé v sezóně.

Do druhé půle hosté prostřídali, do hry šli čerství hráči Pavlík s Kolečkářem. A první jmenovaný se podílel na třetím zásahu. Toman vybojoval míč a ten se přes Kohoutka dostal právě k Pavlíkovi, jehož přihrávku zužitkoval povedeným lobem znovu Peter Juritka.

Za další čtyři minuty přidali Zbrojováci čtvrtý zásah. Odražený míč si našel Šmid a po jeho přiťuknutí pálil zpoza vápna přesně Zdeněk Toman.

Domácí si vzali slovo až dvacet minut před koncem, kdy Hložánka připravil o čisté konto Labaran. Díky výhře mají Brňané před druhým Lanžhotem aktuálně pětibodový náskok.

PREVIEW: Béčko se představí v Polné
04.11.2023 | Martin Lísal

B r n o - Brněnský B tým má před sebou předposlední zápas podzimu. V neděli 5. listopadu se...