Béčko zvítězilo v Nových Sadech

N o v é S a d y - Brněnský "B" tým se podruhé v řadě radoval z výhry - na hřišti Nových Sadů zvítězil 2:0. O branky se postarali Vantuch a Hlucháň.

V řadách Zbrojováků nastoupili i hráči prvního mužstva - do brány si podruhé v řadě stoupl Šiman a v poli naskočili Divíšek, Matejov, Rogožan a uzdravený Koželuh. A jejich přítomnost byla nesmírně znát a mladším hráčům pomohla.

Na první gól diváci čekali do 40. minuty. Divíšek kolmicí našel Yosiho a ten v pádu přistrčil míč Šimonu Vantuchovi, který se vřítil do vápna a tvrdou ranou z úhlu prostřelil gólmana.

Pojistku pak přidal šest minut před koncem střídající Filip Hlucháň - Sedlák našel ve středu pole rozběhnutého Rogožana a jeho přihrávku přetavil devatenáctiletý dorostenec ve svůj první divizní zásah.

Brňané tak zvítězili podruhé za sebou, pokaždé k výhře přispěl čistým kontem a dobrým výkonem gólman Šiman. V tabulce se tak vrátili na pátou pozici, v dalším utkání přivítají v neděli 16. dubna v Bystrci vedoucí Slavičín.