Béčko zvítězilo na Startu a zůstává stoprocentní

B r n o - Brněnská rezerva pokračuje ve vítězné sérii, na hřišti Startu Brno vyhrála po hektickém závěru 2:1. Pátou výhru v řadě trefil Kamenský.

Zbrojovku posílili i v tomto utkání hráči širšího kádru prvního mužstva - v obraně naskočili Šural, Hlavica a Kosek, ofenzivu podporovali Sedlák s Lacíkem. A právě Jan Hlavica otevřel už v 5. minutě skóre utkání, hlavou poslal míč do sítě po Lacíkově rohovém kopu.

Za domácí srovnal deset minut před pauzou Dovhanyuk. Zbrojovka tak vůbec poprvé nevyhrála první půli, a poměrně blízko byla také první ztrátě. Až v samém závěru zajistil pokračování vítězné šňůry po dalším rohovém kopu Miroslav Kamenský, který po závaru ve vápně dostal míč do sítě.

V dresu Startu nastoupila tradičně celá řada hráčů, kteří prošli Zbrojovkou - Avdić, Doubravský, Sedlo či Frimmel.