Béčko vyhrálo v Přerově

P ř e r o v - Fotbalisté "B" týmu se v sobotu vydali k dalšímu utkání do Přerova. Už po půli vedli zásluhou Martina Sedláka, po změně stran přidali další trefy Yosi s Kolářem a Zbrojovka tak zvítězila 3:1, naplno bodovala potřetí v řadě.

V bráně Zbrojovky se potřetí v řadě objevil Jakub Šiman, poprvé po zranění nastoupil v základní sestavě Radek Adamec.

Brňané šli záhy do vedení. Na sklonku šesté minuty našel Yosi povedeným pasem rozběhnutého Martina Sedláka a ten s jistotou prostřelil gólmana Mikeše.

Další šance v prvním dějství zůstaly neproměněny. Hosté nastřelili i břevno, na druhé straně se povedeným zákrokem po standardní situaci blýskl Šiman a do kabin se tak šlo za stavu 0:1.

V 62. minutě Zbrojovka náskok znásobila. Sedlák tentokrát nezakončoval, ale obloučkem našel rozběhnutého Yosiho Sawalhu a ten svým šestým letošním gólem upravil na 0:2.

Další branky padaly až v závěru. Nejprve Yosi ve vápně uvolnil Daniela Koláře a ten zvýšil na tříbrankový rozdíl, minutu před koncem pak po standardce překonal Šimana Repček. Brněnský gólman tak přišel o třetí čisté konto v řadě a inkasoval po 269 minutách hry, na výhře Zbrojovky to ovšem již nic nezměnilo.