Béčko v Novém Městě poprvé podlehlo

N o v é M ě s t o n a M o r a v ě - Fotbalisté brněnského "B" týmu si připsali na hřišti Vrchoviny Nové Město na Moravě první letošní prohru. Na úvodní gól soupeře ještě odpověděl Juritka, druhý zásah už ale znamenal porážku.

Domácí šli hned v první minutě bleskově do vedení. Po dlouhém autu a závaru ve vápně prostřelil Hrubého Lukáš Wolker.

O vyrovnání se postaral ve 13. minutě uzdravený Peter Juritka, který dorazil do sítě Černého pokus. Výsledkem 1:1 také skončila první půle.

Ve druhé půli už padla jediná branka - po rohovém kopu se přesně trefil Tomáš Švanda. Brňané tak poprvé v letošní sezóně podlehli, přesto zůstávají na první příčce.

PREVIEW: Béčko změří síly s třetím týmem tabulky
B-tým
20.10.2023 | Martin Lísal

B r n o - Také "béčko" má před sebou poslední čtyři zápasy podzimní části. V sobotu 21. října bude...