Béčko si poradilo s HFK Olomouc

B r n o - Fotbalisté brněnské rezervy dnes v Bystrci hostili HFK Olomouc. V utkání naplnili roli favorita a brankami Sedláka, Vantucha a Adamce zvítězili 3:0.

Zbrojovka vstoupila do utkání posílena o hráče prvního týmu - poprvé po uzdravení naskočili do hry Lukáš Endl a Lukáš Rogožan, nastoupil také Adam Fousek.

Dva z výše zmíněných hráčů stáli u zrodu první branky utkání. Endl vybojoval míč, následně Fousek obešel dva protihráče a povedeným pasem našel Martina Sedláka, který prostřelil gólmana.

Následně musel pro zranění střídat Yosi, kterého nahradil Vojta Šmid. Do konce poločasu se skóre navzdory řadě šancí už nezměnilo, definitivní rozhodnutí padlo dvacet minut před koncem. Zbrojováci dobře napadali a byl to opět Fousek, kdo vybídl ke snadnému skórování Šimona Vantucha.

Poslední zásah přidal v samém závěru střídající Radek Adamec, kterého našel výbornou přihrávkou Ota Kohoutek. Adamec obešel brankáře a mezi nohama vracejícího se obránce upravil na konečných 3:0.