Béčko remizovalo s Bzencem

B r n o - Fotbalisté brněnského "B" týmu dohrávali ve středu odložené utkání s Bzencem. Po první půli měli díky Vantuchově brance nakročeno k výhře, pak byl ale vyloučen gólman Šiman a hosté nakonec dokázali srovnat. Duel tak skončil remízou 1:1.

Hrálo se tentokrát na Srbské, na hřišti číslo dvě. Béčko bylo posíleno o brankáře Šimana a v poli nastoupili Granečný s Rogožanem. V dresu Bzence pak nastoupil i někdejší hráč Zbrojovky Daniel Bílý.

První branka padla po půlhodině hry. Po dlouhém autu se vev ápně dostal k míči Rogožan, po jehož práci pálil Kohoutek. Gólman jeho tvrdou střelu jen vyrazil a Šimon Vantuch byl u míče jako první. Po jeho přesné dorážce a šestém letošním gólu šli domácí do vedení.

Krátce po zahájení druhé půle ovšem přišla komplikace. Hostující Vaďura se hnal za míčem a Šiman jej těsně před ním na hranici vápna uzmul. Dle verdiktu sudích to ovšem bylo už za šestnáctkou a následovala tak červená karta a přímý kop. Do hřiště tak šel místo Kocůrka náhradník Formánek.

Přímý kop se mezi tyče nevešel, ovšem vyrovnání nakonec přišlo, a to po hodině hry. Po rychlém brejku hostů pálil Knotek, Formánek jeho pokus vyrazil, ovšem Zůbek pod jedním z padajících hráčů Zbrojovky poslal už míč do sítě. 1:1.

Mladí Zbrojováci tak i ve druhé středeční dohrávce ztratili body, i po remíze se nicméně posunuli na čtvrtou příčku. V příštím utkání cestují v neděli na hřiště druhých Kozlovic.