Béčko předvedlo proti Vsetínu ukázkový obrat

B r n o - Fotbalisté "béčka" hostili o víkendu Vsetín. Po půli prohrávali 0:1, pak ale předvedli ukázkový obrat a zvítězili 4:1. Dvakrát se trefil Sedlák, jednou Pavlík a Ryšavý.

Zbrojovka vstoupila do utkání bez posil z prvního mužstva, navíc inkasovala jako první. Po rohovém kopu se ve 32. minutě prosadil David Dulík. Za dalších pár minut musel navíc pro zranění odstoupit Adamec, kterého nahradil uzdravený Yosi.

Ve druhé půli se domácím povedlo záhy realizovat obrat. U zrodu první gólové akce stál právě Yosi, následně se míč dostal k Pavlíkovi a ten nabil Martinu Sedlákovi, který srovnal.

Oba si pak role vyměnili v 55. minutě, kdy po Vantuchově centru Sedlák sklepl míč a David Pavlík svým prvním gólem v soutěži zblízka upravil na 2:1.

Za dalších pár minut bylo ještě veseleji. Yosi prošel obranou soupeře a naservíroval lahůdkovou přihrávku Matěji Ryšavému, který upravil na 3:1. I pro něj to byl první letošní zásah v divizi.

Povedený obrat pak korunoval nádhernou akcí Martin Sedlák, který obešel několik protihráčů a upravil na konečných 4:1.

Brňané v tabulce zůstávají díky výhře na čtvrté pozici, k dalšímu utkání cestují do Šternberka.