Béčko porazilo Speřice 2:0

B r n o - Béčko Zbrojovky zůstává i po třech zápasech na jaře stoprocentní. Na bystrckém hřišti zdolali mladí Brňané Speřice 2:0. V první půli se prosadil Štepanovský, druhý zásah přidal střídající Kučera.

V sestavě nechyběl uzdravený stoper "áčka" Jakub Šural, který tentokrát odehrál hodinu. Alespoň na lavičce už byl Ota Kohoutek, kterého z minulého utkání vyřadily zdravotní problémy.

První gól padl ve 24. minutě. Po Pavlíkově centru byl ve vápně faulován Juritka a nařízenou penaltu proměnil Peter Štepanovský. Pro hrajícího trenéra Zbrojovky šlo o jubilejní desátou trefu v sezóně, na jaře se zatím prosadil pokaždé.

Ve druhé půli šli do hry postupně další čerství hráči - a jeden z nich se postaral o druhý gól. Kříž našel ve vápně Pavla Kučeru a ten se trefil přesně do horního rohu brány. Ve svém třetím utkání za "béčko" si tak připsal premiérovou branku.

Zbrojovka tak zvítězila 2:0 a uhájila náskok na první příčce tabulky.

PREVIEW: Béčko přivítá Speřice
B-tým
22.03.2024 | Martin Lísal

B r n o - Brněnský B tým sehraje o víkendu třetí jarní soutěžní duel. V neděli 24. března přivítá...