Béčko porazilo Skaštice 3:1

B r n o - Brněnský "B" tým se letos naposledy představil v domácím prostředí. Na hřišti v Bystrci porazil Skaštice 3:1, v první půli se prosadili postupně Yosi, Adamec a Sedlák.

Na první branku nemuseli diváci v Bystrci dlouho čekat. Dlouhý míč z hloubi pole si zpracoval Pavlík a předložil jej Yosimu, který krásnou ranou zpoza vápna překonal Vrbu.

Také druhý gól padl po přesné ráně z dálky. Zbrojováci si tak dlouho vyměňovali balón, až se jej po Yosiho příhře ujal Radek Adamec a zvýšil na 2:0.

Ve 23. minutě to bylo už 3:0. Po rohovém kopu hostů míč vybojoval Hlucháň a na půlce jej předložil Martinu Sedlákovi. Tomu první pokus o zakončení brankář zneškodnil, na dorážku už ale byl krátký.

Hosté se prosadili až deset minut před koncem. Po standardní situaci se ve vápně prosadil Látal a připravil Formánka o čisté konto. Zbrojovka tak zvítězila 3:1, v posledním utkání se v pátek 9. června představí v Šumperku.