Béčko oplatilo Vrchovině podzimní prohru

B r n o - Béčko Zbrojovky porazilo v dohrávce 27. kola Vrchovinu Nové Město na Moravě 2:1. Obě branky vstřelili Brňané v první půli, kdy se prosadili Černý a Večeřa.

Zápas se měl původně hrát v neděli, ale vinou nezpůsobilého terénu byl odložen na dnešek. Změnilo se také dějiště - místo Bystrce se hrálo na "dvojce".

Brňané šli do utkání bez Petera Štepanovského, v bráně se poprvé objevil Ondřej Prodělal. Poprvé se skóre měnilo v šestnácté minutě, kdy Kohoutek ve středu pole předložil míč rozběhnutému Juritkovi a po jeho zpětné přihrávce se letos potřetí trefil Martin Černý. Za dalších dvanáct minut už to bylo o dva góly. Křížův centr z levé strany hřiště vrátil do vápna Černý a Filip Večeřa svým druhým letošním gólem stanovil poločasové skóre na 2:0.

Krátce po zahájení druhé půle ovšem po centru od postranní lajny snížil Matěj Jícha a zadělal tak na drama do posledních vteřin. Oba týmy měly šance, ale skóre se už neměnilo a Zbrojovka tak překročila hranici sedmdesáti bodů, zároveň oplatila Vrchovině podzimní prohru.

PREVIEW: Béčko dohrává zápas s Vrchovinou
B-tým
28.05.2024 | Martin Lísal

B r n o - Brněnský B tým dohrává odložený zápas s Vrchovinou Nové Město na Moravě. Hraje se ve...
PREVIEW: Béčko přivítá Vrchovinu Nové Město
23.05.2024 | Martin Lísal

B r n o - Brněnský B tým hostí v neděli 26. května v dalším utkání Vrchovinu Nové Město na Moravě....