Béčko navzdory oslabení zvítězilo v Humpolci

H u m p o l e c - Brněnský B tým zůstává i po osmi kolech bez bodové ztráty. Na hřišti Humpolce sice poprvé v sezóně prohrával a navíc hrál poločas v oslabení, přesto nakonec dokázal urvat tři body za výhru 3:2!

Brňané po osmi minutách hry inkasovali a vůbec poprvé v letošní sezóně prohrávali. To vydrželo až do 41. minuty, kdy se o vyrovnání postaral po Yosiho asistenci Fabián Matula.

Další komplikace přišla na sklonku půle, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Purrini. Zbrojovka se tím ovšem nenechala rozhodit a po nástupu do druhé půle navzdory oslabení duel rozhodla. Nejprve si Kamenského centr srazil do vlastní brány Maršík, v 50. minutě pak zvýšil náskok Lukáš Rogožan..

Jeho gól byl nakonec vítězný, neboť domácí v závěru snížili na 2:3. O výhru už ovšem Brno nepřišlo a po osmi kolech má na první pozici 24 bodů.