U13: Zbrojovka zvítězila v Kuřimi

Č e b í n - Mladší žáci Zbrojovky mají po volném týdnu na programu hned dva zápasy. Ten první sehráli v Čebíně, kde porazili domácí Kuřim 7:3.

"Po celý první poločas jsme soupeře výrazně přehrávali, nepouštěli ho do žádné šance a sami jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Škoda jen dalších neproměněných možností, kdy nás zastavila branková konstrukce nebo zbrklost v zakončení. Po změně stran jsme na první půli navázali a navýšili náskok. Možná z vidiny herní převahy a výsledku jsme pak začali předržovat míč a přicházely zbytečné ztráty. Díky tomu a hrubým individuálním chybám se zápas, který jsme měli do té doby pevně v rukou, zdramatizoval. Soupeř ožil a během patnácti minut snížil na rozdíl jediné branky. Kluci naštěstí nezpanikařili, opět zapnuli na vyšší obrátky a Kuřim dorazili dalšími góly," zhodnotili zápas trenéři Lejska a Krejčí.

Mládež
01.05.2024 | Martin Lísal

Č e b í n - Mladší žáci Zbrojovky mají po volném týdnu na programu hned dva zápasy. Ten první...