Béčko zvítězilo ve Staré Říši a znovu navýšilo náskok

Béčko zvítězilo ve Staré Říši a znovu navýšilo náskok

S t a r á Ř í š e - Béčko Zbrojovky se o další krok přiblížilo vysněnému cíli. Ve 24. kole Divize D zvítězili Brňané ve Staré Říši 3:0 a tabulku vedou už o dvanáct bodů.

Do sestavy Zbrojovky se po zdravotních problémech vrátil Oldřich Pragr, který hned ve třetí minutě otevřel skóre utkání. Po Tomanově vhazování ho před vápnem našel Černý a Pragr mířil přesně.

Na další gól se čekalo do druhé půle. Pragr se převtělil do role asistenta a po Šmidově kolmici prostrčil mezi dvěma protihráči míč na Petera Štepanovského, který přehodil brankáře a svým jedenáctým gólem zvýšil náskok Zbrojovky.

Definitivní podobu dal výsledku v posledních vteřinách Lukáš Kříž, který proměnil pokutový kop, nařízený za faul na Pachlopníka. Jelikož Lanžhot vyšel v Humpolci bodově naprázdno, vedou mladí Zbrojováci tabulku už o dvanáct bodů.

"Navzdory postavení v tabulce to nebyl snadný zápas, jako ostatně žádný v této soutěži. Stará Říše je od ostatních odskočená, ale má kvalitní hráče, a pokud v takovém zápase nedáte rychlý gól, může přijít komplikace. Nás naštěstí rychle uklidnil Olda Pragr a další branku přidal Peter Štepanovský, v současnosti jeden z klíčových hráčů celé Zbrojovky. Víme, kolik máme bodů a jaký máme náskok, ale nic není hotové, soustředíme se zase na další zápas. Pro mě osobně bude pikantní, ve Velké Bíteši jsem dlouho působil a všechny tam znám. Je tam i hodně kluků ze Zbrojovky, bude to určitě těžký zápas," řekl po utkání trenér Marek Zúbek.

PREVIEW: Béčko jede do Staré Říše
B-tým
03.05.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Béčko jede do Staré Říše

B r n o - Po dvou domácích zápasech se fotbalisté brněnského "béčka" vydají k dalšímu utkání do...