Béčko porazilo Baťov, výhru trefil Sedlák

B r n o - Fotbalisté brněnského "béčka" porazili dopoledne na bystrckém hřišti Baťov 1:0 a poprvé na jaře dokázali naplno bodovat. O výhře rozhodl v 62. minutě Sedlák.

Mladé Zbrojováky posílil stoper Tijani, který nemohl nastoupit za "áčko" vinou trestu za žluté karty. A na hřišti se objevili také Jakub Šiman a Filip Souček, oba se rozehrávají po zranění.

Jediný gólový moment se urodil v 62. minutě. Gerneš vysunul Ryšavého a jeho pobídku usměrnil do sítě Martin Sedlák. Pro navrátilce z hostování to byl premiérový letošní gól. V nervózním závěru Zbrojováci nedokázali pojistit náskok a Baťov mohl vyrovnat, na brankové čáře ale pohotově zakročil Šiman a čistým kontem pomohl přerušit sérii čtyř zápasů bez výhry.

Brňané tak zároveň oplatili soupeři podzimní porážku, v tabulce zůstávají na šesté příčce.