U12: Remíza na půdě lídra

N e d a k o n i c e - Zbrojováci kategorie U12 se o víkendu představili na hřišti lídra tabulky - Slovácka. V dramatickém utkání nakonec získali po remíze 5:5 bod.

"K dnešnímu mistrovskému utkání jsme přijeli na půdu vedoucího Slovácka. Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře. Srážela nás velká ztrátovost a nekvalita na míči. Vše vyvrcholilo ve čtvrté minutě inkasovanou brankou. Naštěstí se nám povedlo během půl minuty skvěle odpovědět vyrovnávacím gólem, který nás nastartoval a do dvacáté minuty jsme vedli 3:1. Bohužel jsme vedení nedokázali udržet a na konci druhé třetiny bylo skóre vyrovnané 4:4. V poslední třetině hry nejprve skórovalo Slovácko. Kluci nic nezabalili, makali a výsledkem jim byla vyrovnávací branka tři minuty před koncem. Kluci si zaslouží velkou pochvalu za přístup a za to, že zápas ani na chvíli nevzdali," řekli trenéři Křelina a Baran.

Mládež
23.04.2022 | Martin Lísal

N e d a k o n i c e - Zbrojováci kategorie U12 se o víkendu představili na hřišti lídra tabulky -...