Béčko si poradilo s Lanžhotem!

B r n o - Brněnský B tým zvládl souboj o druhou příčku, když na domácím hřišti v Bystrci porazil Lanžhot 3:0. Brňané tak mají v tabulce na Lanžhot čtyři kola před koncem šestibodový náskok.

Brňané šli do vedení po čtvrthodině hry. Odraženého míče se ujal Němec, předložil jej Kamenskému a ten povedenou ranou zpoza vápna otevřel skóre.

Za další dvě minuty bylo pro domácí ještě veseleji. Kryštůfek našel nákopem Macha, ten prodloužil na volného Matulu a nejlepší střelec Zbrojovky zakončil svůj únik přesně. 2:0.

V 58. minutě šli Lanžhotští navíc do deseti, protože se za protesty nechal vyloučit Krč. Převahy využil domácí tým deset minut před koncem. Šmid parádně našel rozběhnutého Macha a ten po kličce gólmanovi stanovil na konečných 3:0.