Béčko prohrálo v Hodoníně

Š a r d i c e - Fotbalisté B týmu cestovali v sobotu dopoledne ke klíčovému utkání na hřiště Hodonína. Bitvu nakonec zvládl lépe lídr tabulky, který se prosadil v obou poločasech a zvítězil 2:0.

Jako první se ke střele na bránu v utkání dostali Zbrojováci, skóre se nicméně měnilo na druhé straně. Po čtvrthodině hry se ve skluzu prosadil někdejší hráč Zbrojovky Pospíšil a Hodonín šel do vedení.

Ve zbytku půle byly k vidění zajímavé možnosti na obou stranách, oběma gólmanům pomohla i branková konstrukce. Po hodině hry pak po souboji v šestnáctce nařídil sudí Silný penaltu, kterou Holek proměnil. Formánek si na míč sice sáhl, v cestě do sítě mu ale tentokrát nezabránil.

Hodonín tak oplatil mladým Zbrojovákům porážku z podzimního utkání a na první příčce už má nyní devítibodový náskok.