Zbrojovka v Tipsport lize porazila Vyškov

Zbrojovka v Tipsport lize porazila Vyškov

B r n o - Zbrojováci mají za sebou třetí přípravné utkání, první v rámci Tipsport ligy. Na umělce ve Fotbalovém centru porazili zásluhou Hladíkova hattricku Vyškov 3:1.

V rámci utkání si tři hráči Zbrojovky odbyli zimní premiéru. Poprvé po uzdravení nastoupil Jakub Šural, v bráně dostal příležitost Jiří Floder a pro záložníka Jakuba Nečase šlo dokonce o první start v brněnském dresu vůbec. Den po svém příchodu nastoupil na levém kraji zálohy.

Brňané vstoupili do utkání dobře, vypracovali si několik příležitostí a jednu z nich proměnili. Šural poslal dlouhý míč z hloubi pole, Přichystal zasprintoval a po jeho přihrávce z levé strany zakončil pohlednou akci přesnou ranou Jan Hladík.

Hosté odpověděli po 23 minutách. Po faulu v šestnáctce dostali příležitost zahrávat pokutový kop a nepohrdli. Cabadaj FLodera překonal a bylo srovnáno.

Do druhého dějství nasadil kouč Dostálek čerstvé síly, už v průběhu první půle musel navíc za zraněného Štěrbu poslat do hry Endla. Výhru mohl Zbrojovce přiblížit Fousek, jehož pokus se mezi tyče nevešel. Pět minut před koncem nicméně tentýž hráč po Ševčíkově přihrávce parádní akcí připravil šanci pro Jana Hladíka a ten vrátil červeným barvám vedení. A v samém závěru znovu Jan Hladík zkompletoval hattrick, když hlavou líznul míč po Ševčíkově standardce z pravé strany hřiště.

Zbrojovka tak do Tipsport ligy vstoupila výhrou, další utkání je na programu ve středu, kdy do Fotbalového centra přijede Trenčín.

VIDEO: Hrálo se mi docela dobře, hlásí uzdravený Šural
A-tým
24.01.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Hrálo se mi docela dobře, hlásí uzdravený Šural

B r n o – Obránce Jakub Šural oblékl v sobotu po více než třech měsících zase zbrojovácký dres....
VIDEO: Martin Doležal po utkání s Vyškovem
A-tým
22.01.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Martin Doležal po utkání s Vyškovem

B r n o – Zbrojováci ve třetím zimním duelu zdolali Vyškov 3:1, o výhře rozhodli až v závěru....
VIDEO: Jan Hladík po utkání s Vyškovem
A-tým
22.01.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Jan Hladík po utkání s Vyškovem

B r n o – Zbrojovka po dvou remízách dokázala v zimní přípravě poprvé zvítězit, v Tipsport lize...

Fotogalerie

Všechny fotografie