U19: Zbrojovka porazila Baník 3:1

B r n o - Starší dorostenci porazili v dalším utkání sezóny na domácím hřišti ostravský Baník. Na konci první půle se dvakrát trefil Pragr, výhru 3:1 pak ve druhém dějství jistil Pavlík.

V úvodních minutách byla lepším týmem Zbrojovka, poté se hra vyrovnala, v závěru dějství pak opět převzali otěže domácí fotbalisté a dokázali se i prosadit. Dvě minuty před pauzou utekl obraně Baníku Černý, byl faulován a z nařízené penalty otevřel skóre Oldřich Pragr. Tentýž hráč pak po rohovém kopu a následném Adamcově centru náskok navýšil.

Krátce po pauze hosté snížili, dvoubrankový náskok ale Brňanům vrátil David Pavlík, který si po Pragrově přihrávce poradil s gólmanem a lobem poslal míč do sítě. Posledních dvanáct minut dohrával Baník bez vyloučeného Obucha a Zbrojovka mohla zvýšit náskok, blízko hattricku byl po pěkné individuální akci Pragr, ale již překonaného gólmana zachránil jeden ze spoluhráčů.

Zbrojováci tak před zraky hráčů i trenérů prvního mužstva zvítězili 3:1 a připsali si druhou výhru v sezóně.

Mládež
21.08.2021 | Martin Lísal

B r n o - Starší dorostenci porazili v dalším utkání sezóny na domácím hřišti ostravský Baník. Na...