U17: Zbrojovka nadále stoprocentní, otočila utkání s HFK Olomouc

B r n o - Mladší dorostenci Zbrojovky uspěli i ve svém druhém letošním utkání. Zápas s HFK Olomouc odehráli vinou deště v TCM Brněnské Ivanovice, ve druhé půli dokázali otočit nepříznivý vývoj a zvítězili 2:1.

Trenéři Ondra a Zoufalý: "Dnešní utkání bylo vinou deštivého počasí přesunuto do TCM na umělou trávu. Hned od úvodu zápasu bylo jasně vidět, kdo bude herně dominovat. Velké množství našich šancí však zůstalo neproměněno, tudíž přišel zákonitě trest v podobě ojedinělého přímého volného kopu hostů, na nějž byl Formánek krátký. Obraz hry se dále vyvíjel podle papírových předpokladů, ale gól na straně domácích ne a ne přijít. Ve druhé půli došlo k výměně několika hráčů, i díky tomuto oživení jsme postupně srovnali a nakonec i otočili skóre na naši stranu. Dnešní vítězství proti velmi dobře organizovanému soupeři nás stálo mnoho sil a bylo opravdu vydřené."

11.08.2016 | Martin Lísal

U17: Zbrojovka nadále stoprocentní, otočila utkání s...

B r n o - Mladší dorostenci Zbrojovky uspěli i ve svém druhém letošním utkání. Zápas s HFK Olomouc...