V utkání plném šancí juniorka neuspěla. Bohemians - Zbrojovka 2:1

P r a h a - Junioři mají za sebou zápas na Bohemce - v něm b bohužel neudrželi vedení, které zajistil z penalty Štrombach, a gólem v závěru nakonec prohráli 2:1. Brňany může mrzet řada neproměněných šancí.

Zbrojovka začala utkání, hrané v dopoledních hodinách, poměrně aktivně. V 11. minutě přišel po krásné kombinační akci centr do vápna, Praks byl faulován a nařízenou penaltu proměnil David Štrombach - 0:1. Další vyložené šance Zbrojovka bohužel neproměnila.

Soupeř poté ožil, vybojoval několik standardích situací, ale proměnit v gól je nedokázal. Zbrojovka poté zahrozila na konci půle, Štrombach ovšem z hranice vápna minul.

V úvodu druhé půle byli aktivnější Klokani, do velké šance se ovšem na druhé straně probil Marek Vintr. Bohužel nezvolil ideální řešení a záhy přišel trest v podobě proměněného protiútoku, který znamenal vyrovnání.

Brno poté přidalo na aktivitě, dobře kombinovalo a vytvořilo si několik možností, obrana domácích ale odolala a v závěru se naopak štěstí přiklonilo na stranu domácího týmu. Rychlý protiútok znamenal druhý gól. Odpověď si mohl nachystat Štrombach, Dočekal ovšem proti jeho ráně vytasil fantastický zákrok a body tak zůstaly v Praze.