Juniorka na úvod přípravy nestačila na Znojmo

B r n o - Znojmo dnes v Brněnských Ivanovicích dominovalo i v souboji juniorek, zvítězilo 3:1. Nutno dodat, že pro Zbrojovku to byl první letošní duel, Znojmo už mělo premiéru za sebou. Jediný gól vsítil Krejčíř.

V osmé minutě měl slušnou příležitost znojemský Kirschner, byl už ale příliš blízko brankáři a tak ho nedokázal překonat. Největší šance Brňanů v první části přišla v 20. minutě, Stehlíkovu skákavou střelu ale Hrubý vyrazil.

Ve 33. minutě se poprvé měnilo skóre, dočkalo se Znojmo. Míč se ve vápně odrazil k Peteru Gálu Andrezlymu, který jej uklidil přesnou střelou ke vzdálenější tyči. Další zásah přidali hosté ve 41. minutě po krásné rychlé akci. Kirschner našel Miloše Reljiće, ten už měl jednoduchou práci před prázdnou bránou.

V druhé půli už tolik šancí k vidění nebylo. Zbrojovka postupně vyrovnala hru, přesto ovšem musela čelit několika možnostem Znojma a exbrněnský Bronislav Stáňa své sólo nadvakrát proměnil - 0:3. Brno kontrovalo o čtyři minuty později, kdy proměnil samostatný nájezd Jakub Krejčíř.

Ve zbývajícím průběhu utkání mohl snížit Šembera, střídajícího Dolečka ale nepřekonal a utkání tak nakonec skončilo lépe pro Znojmo.