I druhý přípravný duel juniorka zvládla, Slovácko zdolala 3:0

B a v o r y - Juniorka Brna je zatím v přípravě stoprocentní. Slovácko zdolala na hřišti v Bavorech po bezbrankové první půli nakonec 3:0. Šanci dostala řada hráčů loňského dorostu. O víkendu pak čekají na juniorky dva duely s mužstvy dospělých - v Břeclavi a Českých Budějovicích.

Po bezbrankové první půli udeřilo Brno, konkrétně dva střídající hráči - Lapeš a Dalibor Dvořák. Výhru v závěru ještě podtrhl Zezula, jeden ze zkušenějších členů sestavy, ve které nastoupila řada loňských dorostenců. Slovácko nasadilo mix hráčů z juniorky a třetiligového béčka.

Další dva zápasy čekají juniorku o víkendu. Nejprve v sobotu 13. července nastoupí v Břeclavi proti místnímu áčku, o den později se představí v Českých Budějovicích taktéž proti prvnímu týmu. Konfrontace s mužstvem, které ještě v minulé sezoně hrálo první ligu, bude pro juniory jistě zajímavá.

Daniel Břežný (Zbrojovka Brno): "První poločas byl vyrovnaný, herně navrch mělo mírně Slovácko. Ve druhé půli jsme se zklidnili, dali míč na zem a soupeře začali přehrávat, což se odrazilo i ve skóre. S výkonem i výsledkem jsme spokojení, šanci dostali většinou noví hráči, ať už z dorostu, nebo navrátilci z hostování. Nyní nás čeká zajímavý víkend a v něm konfrontace s Břeclaví a Českými Budějovicemi."