Na závěr přípravy prohra v Púchově

P ú c h o v - Poslední přípravné utkání fotbalistům Zbrojovky nevyšlo. V Púchově prohrávali už po deseti minutách o dvě branky a nakonec podlehli 0:4.

Trenéři podle plánu nasadili do utkání jen patnáct hráčů do pole, zbytek kádru posílil "béčko", hrající ve stejný den svůj první přípravný duel.

Brňanům v Púchově opět nevyšel start, tentokrát inkasovali po dvou minutách hry. Kontrovat mohl Potočný, vyrovnat se mu ale nepodařilo a naopak v 10. minutě vedl Púchov o dva góly.

Obraz hry byl poté podobný - Zbrojovka nevyužila další dvě nadějné možnosti a v závěru půle inkasovala třetí direkt. Ve druhé půli šli do hry čerství hráči, na lepší výsledek to ale nestačilo. Púchov naopak v závěru upravil na konečných 4:0.

Trenér Hynek po utkání v Púchově
13.07.2024 | Martin Lísal

P ú c h o v – Závěr letní přípravy se Zbrojovce výsledkově nevydařil. Po prohře v Podbrezové...
PREVIEW: Posledním soupeřem v přípravě je Púchov
12.07.2024 | Martin Lísal

B r n o – V sobotu sehrají Zbrojováci závěrečný přípravný zápas před startem nové sezóny. V sobotu...