V Podbrezové první letní prohra

P o d b r e z o v á - Zbrojováci završili letošní letní soustředění utkáním v Podbrezové. Díky dvěma zásahům Potočného po půli vedli, domácí ale skóre ve druhém dějství otočili a uštědřili Zbrojovce první letní prohru.

Trenér Hynek pro utkání šetřil ze zdravotních důvodů několik hráčů, poprvé dostal od první minuty šanci Kubr. Domácí šli do vedení bleskovým gólem, kdy Sváčka po sedmnácti vteřinách překonal Yirajang.

Po deseti minutách bylo srovnáno, když se z přímého kopu parádně trefil Roman Potočný. Stejný hráč dokonal obrat skóre, když neméně povedenou ranou překonal gólmana tentokrát ze hry.

Několika zákroky se poté blýskl Sváček, zneškodnil i samostatný únik. Až ve druhé půli jej překonal Chyla a bylo znovu srovnáno.

Zlom přišel v 69. minutě, kdy Hamza ve vápně zasáhl rukou míč a sudí nařídil penaltu. Tu proměnil Depetris, stejný hráč přidal i čtvrtý zásah a na konečných 5:2 v závěru upravil exbrněnský Juritka. Brňané tak zakončili soustředění prohrou.

06.07.2024 | Martin Lísal

P o d b r e z o v á – Ještě před návratem do Brna změřili Brňané síly s Podbrezovou. Po nadějné...
PREVIEW: Soustředění zakončíme zápasem v Podbrezové
05.07.2024 | Martin Lísal

T á l e - Zbrojováci zítra zakončí letní soustředění zápasem proti slovenské Podbrezové. Hraje se...