JUNIORKA: Juniorka válí dál, zvítězila v Jihlavě

J i h l a v a - Junioři Zbrojovky vyhráli i třetí zápas v řadě, v Jihlavě zvítězili 2:1 díky brankám Kroutila a Zikla. V tabulce zůstávají na druhé pozici, dva body za vedoucím Slováckem.

Fotbalisté Zbrojovky vstoupili do utkání s vědomím, že výhra je vrátí na druhou pozici v tabulce. V první půli je k bodům přiblížil Miroslav Kroutil svým třetím gólem v sezóně.

V 58. minutě dokázali domácí srovnat, když Halousku po centru z pravé strany překonal Šteffl. Vyrovnaný stav ale vydržel jen čtyři minuty, pak se ujal míče Martin Zikl, probil se obranou soupeře a prostřelil Koláře. Pro Martina to byl jubilejní desátý gól v ročníku.

Přes některé zajímavé momenty se skóre již neměnilo. Brňané si připsali třetí výhru v řadě a čtvrtou letošní venkovní, v tabulce jsou druzí o dva body za vedoucím Slováckem. Náskok na nepostupovou pozici činí pět bodů, do konce první části soutěže zbývá sehrát ještě dva zápasy.