Junioři na úvod sezony podlehli Slavii

P r a h a - Brněnští junioři mají za sebou úvodní letošní zápas. V pikantní bitvě na hřišti pražské Slavie nevyužili své šance a odešli tak poraženi 0:2.

Duel dvou týmů, které v minulosti zvedly nad hlavu mistrovskou trofej, odstartoval lépe pro domácí - již v 8. minutě využil zaváhání Brňanů Veselý.

Zbrojovka pak byla fotbalovějším celkem, což ovšem nedokázali přetavit ve vyrovnávací gól. To platilo i ve druhé půli, střelecké pokusy Zbrojováků končily bohužel většinou mimo tyče.

Na hřišti v Horních Počernicích se tedy znovu blýsklo na druhé straně - třináct minut před koncem přidal druhý gól domácí Badocha. Zbrojovka se v závěru snažila alespoň o kontaktní gól, po střelecké smršti v přípravě ale tentokrát vyšla naprázdno a v prvním utkání sezony tedy podlehla 0:2.