U19: Zbrojovka potvrdila stoupající formu, zvítězila i v Jihlavě

J i h l a v a - Starší dorostenci Zbrojovky navázali na středeční výhru v Jablonci a uspěli také na hřišti Jihlavy. Díky vítězství v poměru 2:0 se dostali v tabulce před svého soupeře s šplhají vzhůru, vyhráli tři z posledních čtyř zápasů.

Zbrojovka nastoupila do utkání v obraně s Nemanjou Gajićem, jehož příchod se povedlo administrativně dotáhnout a mladý Srb je tak definitivně hráčem Zbrojovky.

V sestavě se objevili i Růsek se Ziklem, kteří ještě během dneška zamíří s reprezentací U17 na přípravný dvojzápas do Francie (15. a 17. září). Následující zápas se Slováckem (sobota 19. září, 14:00, hřiště Sparty Brno) by teoreticky měli stihnout.

Trenéři Wagner a Opletal: "Do utkání jsme velmi dobře vstoupili a prvních dvacet minut dominovali. Škoda množství příležitostí, které jsme nedotáhli. Soupeř pak hru vyrovnal, ale ve druhé půli jsme jej přece jen dostali pod tlak, který vyústil ve dvě vlastní branky a to znamenalo naši zaslouženou výhru."

12.09.2015 | Martin Lísal

U19: Zbrojovka potvrdila stoupající formu, zvítězila i...

J i h l a v a - Starší dorostenci Zbrojovky navázali na středeční výhru v Jablonci a uspěli také na...