U19: Zbrojovka zvítězila v Jablonci!

J a b l o n e c - Starší dorostenci Zbrojovky nechali zapomenout na nepovedený závěr utkání v Hradci, na hřišti Jablonce zvítězili 3:0. V závěru první půle skóroval Marek Vintr, zbylé trefy obstaral na sklonku utkání Tulaydan.

Marek Vintr potvrdil dobrou pohodu posledních dní - dvakrát skóroval ve vítězném utkání se Slavií (2:1) a jedním gólem přispěl i k výhře juniorky s Baníkem (6:1). Jiří Tulaydan pak potřeboval na dva góly jen deset minut, shodou okolností střídal v závěru právě Marka Vintra.

"V utkání průměrné úrovně rozhodla vyšší kvalita našeho celku v zakončení. V průběhu celého utkání jsme soupeře nepustili do vážnější šance," okomentovali druhou letošní výhru trenéři Wagner a Opletal.

09.09.2015 | Martin Lísal

J a b l o n e c - Starší dorostenci Zbrojovky nechali zapomenout na nepovedený závěr utkání v...