U19: Domácí premiéru dorostu pokazil Matějkův hattrick

B r n o - Plzeňský Lukáš Matějka byl při utkání dorosteneckých týmů Zbrojovky a Plzně opravdu rozdílovým hráčem. Vsítil totiž hattrick, čímž rozhodl o výhře svého týmu 3:0.

Zbrojovka přišla o první letošní bod v Ostravě v samém závěru utkání, proti Plzni toužila tuto ztrátu napravit. V horkém odpoledni se hrál poměrně svižný a atraktivní fotbal, rozdíl mezi oběma soupeři byl zejména v efektivitě.

Zbrojovka své šance v první půli totiž nedokázala využít, zatímco hosté ve 13. minutě udeřili - povedený centr uklidil za Flodera Lukáš Matějka.

Tentýž hráč po hodině hry definitivně rozhodl, a to dvojím úderem. Nejprve skóroval ze hry, poté zkompletoval hattrick proměněným pokutovým kopem. Snaha Brňanů o korekci skóre už k úspěchu nevedla a Zbrojovka tak podlehla i ve druhém letošním utkání.

06.08.2015 | Martin Lísal

B r n o - Plzeňský Lukáš Matějka byl při utkání dorosteneckých týmů Zbrojovky a Plzně opravdu...