Obrat během čtvrthodiny - juniorka porazila Uherský Brod

U h . B r o d - Junioři Zbrojovky sehráli na soustředění v Uherském Brodě přípravný zápas proti místnímu diviznímu celku. Díky čtyřbrankové explozi ve druhé půli nakonec hosté zdolali hostitele v poměru 4:1.

Zbrojováci nastoupili netradičně se třemi obránci v rozestavení 3-5-2, což přineslo ovoce po změně stran. Čtyři branky znamenaly dokonalý obrat skóre, přičemž k tomu Brňanům stačilo patnáct minut.

Dvakrát se gólově prosadil Krejčíř, po jedné brance přidali Pazourek a Pospíšil.

Soustředění Zbrojovákům končí ve čtvrtek odpoledne, den nato hrají junioři proti Rosicím. "Vše zatím probíhá optimálně, máme tu zázemí, o jakém se nám ani nesnilo, skvělé jsou podmínky i počasí," usmívá se trenér Dostálek při popisu dosavadního průběhu soustředění.

S týmem do Uherského Brodu neodcestovali Kevin Babička (dvoutýdenní absolutní klid) a Jakub Černý (artroskopie kolena).