U14: Zbrojovka remizovala se Slováckem

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) dnes remizovali se Slováckem 2:2. Připsali si tak první bodovou ztrátu v letošní sezoně, tabulce nicméně nadále suverénně vládnou.

Petr Opletal, Vladimír Rehák: "Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a hned ve třetí minutě po pohledné akci vsítili branku, bohužel z offsidu. I nadále jsme byli nebezpečnější a dařilo se nám prosazovat ze situací, na které jsme se v týdnu snažili zaměřovat. Bohužel po vyrovnání soupeře jsme se dostali do útlumu a nechali iniciativu na něm. Ve druhé půli jsme již měli utkání jasně pod kontrolou, šli opět zaslouženě do vedení. Proto trošku mrzí výsledek utkání. Ten se zrodil ze dvou faktorů - z množství šancí jsme nepřidali pojistku a po chybě v závěru jsme inkasovali. Přesto jsme rádi za takové utkání, které lze konečně označit jako opravdu ligové!"

04.05.2014 | Martin Lísal

B r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) dnes remizovali se Slováckem 2:2. Připsali si tak první...