V Českých Budějovicích juniorka poprvé v přípravě prohrála

V Českých Budějovicích juniorka poprvé v přípravě prohrála

Brněnská juniorka nalezla v přípravě poprvé přemožitele, den po utkání v Břeclavi nestačila na muže Českých Budějovic, tedy loňského účastníka nejvyšší soutěže. Podlehla 1:10, jedinou branku vsítil Vávra.

Po remíze v Břeclavi čekal Brňany ještě náročnější test - duel na půdě Českých Budějovic proti sestupujícímu celku z uplynulého ročníku Gambrinus ligy.

Od úvodu bylo znát, že Brňané nehrají v nejsilnější sestavě a navíc mají v nohách náročný sobotní duel v Břeclavi. Po půli tak bylo o výsledku prakticky rozhodnuto.

Jediný úspěch Brna zaznamenal pěknou ranou z velkého vápna Stanislav Vávra. Další duel Brňany čeká ve středu, na tréninkovém hřišti na Srbské hostí muže Líšně, hrát se bude od 17 hodin.

Ohlasy trenérů

Richard Dostálek (Zbrojovka Brno): "Na naší hře bohužel bylo znát, že nemáme dost čerstvých hráčů a většina tak měla v nohách utkání v Břeclavi. Zkušenější soupeř se prosadil už v 5. minutě, po čtvrthodině to bylo 3:0 a byla to trochu hra kočky s myší. Po půli nám ubývaly síly, z čehož praměnily individuální chyby. Až za stavu 0:8 jsme dokázali podržet míč a skórovat, domů jsme ale jeli s debaklem."