Juniorka neuspěla na hřišti Bohemians, Slavia snížila ztrátu

Ač to tak nevypadalo, závěr juniorské ligy bude ještě dramatický. Zbrojovka totiž na hřišti Bohemians podruhé v sezoně prohrála (1:2) a Slavia díky výhře na Slovácku snížila ztrátu na tři body. Do konce soutěže zbývají čtyři kola.

Zbrojovka získala ztrátu již v úvodu utkání a přes snahu ji nedokázala dohnat. Po třinácti minutách hry totiž lídr tabulky prohrával o dvě branky, Veselého překonali Milan Havel a David Šplíchal.

Odpověď hledal Varaďa, jehož pokus skončil těsně vedle. Další rány Brňanů byly zblokovány dobrou defenzivou domácích. po půlhodině mohlo navíc být ještě hůř, ale Veselý udržel naděje Zbrojovky a vychytal Šebka.

Dvojí střídání, vynucené zdravotními problémy, pak Zbrojovku nakoplo a ve 38. minutě snížil utěšenou střelou Michael Kršák - 2:1.

Ve druhé půli zvýšila Zbrojovka tlak, ale ke kýženému vyrovnání to nevedlo. Neujala se rána Falla ani pokus střídajícího Dvořáka. Brňané tak na Bohemce prohráli teprve podruhé v sezoně a Slavia se dotáhla na tři body...