Juniorka uhrála s Baníkem remízu 1:1, trefil se Vávra

B r n o - Přesun na Srbskou juniorce výhru nepřinesl, s Baníkem remizovala 1:1. O jedinou branku se postaral Vávra, další šance zůstaly nevyužity a náskok Brňanů před druhou Slavií se tak ztenčil na sedm bodů.

Brňané byli v úvodu aktivnější, skóre mohli otevřít Stehlík s Přerovským, nicméně nestalo se tak a udeřilo naopak na druhé straně - ve 24. minutě vsítil první gól utkání hostující Tobiáš.

Odpovědět mohl opět Přerovský, jeho pumelice ale skončila na břevně, neprosadil se ani Lapeš a tak první půli ovládli překvapivě hosté.

Po hodině hry mohl srovnat Matyska, k dorážce jeho pokusu se dostal ještě agilní Přerovský, nicméně hosté odolali. Až v 71. minutě se Brno prosadilo, nadýchaný centr usměrnil do sítě střídající Vávra.

Otočit skóre mohl po Fallově pobídce Stehlík, míč ale do sítě nedotlačil a tak skončil duel lídra tabulky s Baníkem remízou 1:1.