Žlutá karta prý stála za to, usmíval se Škoda

Žlutá karta prý stála za to, usmíval se Škoda

B R N O - 66. Tahle minuta, jako by byla pro Michala Škodu osudová. V tomto čase se dokázal prosadit na Slovácku, o týden později pak nádhernou třetí brankou pečetil ve stejné době domácí výhru svého týmu nad Duklou.

Ta akce stála za to. Řezníček si pohrál s balonem, posunul jej Škodovi, který přelstil obránce soupeře a nekompromisně skóroval. Michal Škoda po završení gólového účtu nechal emoce propuknout naplno, když sérii euforických oslav brněnských hráčů zakončil svlečením dresu: "Asi nikdy se mi nepodařilo dát gól ve dvou zápasech po sobě. Možná proto jsem z toho měl takovou radost," vysvětloval po zápase Škoda, který se do základní sestavy vrátil po čtyřech zápasech. "Navíc za stavu 3:0 už bylo jasné, že zápas dotáhneme do vítězného konce, a to bylo nejdůležitější," pokračoval.

"Že nastoupím od začátku jsem věděl už od začátku týdne. Jsem rád, že mi dal trenér možnost a samozřejmě doufám, že budu v základu pokračovat," doufá Škoda. Zároveň dodal, že žlutou kartu za svlečení dresu má posvěcenou z míst nejvyšších: "Majitel říkal, že stála za to."

Šťastný střelec také zhodnotil průběh zápasu i svou gólovou akci: "S takhle rychlým gólem se určitě hraje líp. Při mé brance mi Řezňa prostrčil míč mezi nohama obránce, já obešel hráče, kouknul jsem se a viděl gólmana, jak jde na druhou stranu. Pak už stačilo zakončit," popsal Škoda.

Závěrečná slova ovšem dokazují, že s finálním hvizdem již Zbrojovka vyhlíží další ligové utkání: "Sám jsem se po vystřídání na lavičce ptal, proč takhle nedokážeme hrát i venku. Nedokážu si to vysvětlit. Snad se nám něco podaří dosáhnout na body v Teplicích," uzavřela své povídání s novináři brněnská ofenzivní hrozba.

další články

Utkání v Plzni odloženo na neurčito
A-tým
11.08.2022 | Martin Lísal

Utkání v Plzni odloženo na neurčito

B r n o - Utkání 4. kola FORTUNA:LIGY na hřišti Plzně bylo na základě žádosti domácího klubu...
VIDEO: Autogramiáda v Pivovarské Starobrno
Ostatní
11.08.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Autogramiáda v Pivovarské Starobrno

B r n o - Ve středu se Zbrojováci zúčastnili velké autogramiády v restauraci Pivovarská Starobrno....
Program týmů Zbrojovky v týdnu od 8. do 14. srpna
Ostatní
09.08.2022 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 8. do 14. srpna

B r n o - V nadcházejícím týdnu se k áčku, rezervě a dorostům přidají týmy U18 a U16, i pro ně už...