Zbrojovka vytvořila roli pro Pavla Zavadila!

Zbrojovka vytvořila roli pro Pavla Zavadila!

B r n o - Pavel Zavadil se stává součástí Zbrojovky! Zkušený záložník přichází do Brna s konkrétním úkolem – mentorsky působit na skupinu mladých a talentovaných hráčů (Michala Ševčíka, Davida Jambora, Lukáše Endla, Davida Moučky, Claude Lhoteckého, Barnabáše Lacíka a Martina Sedláka).

Klub má strategický zájem, aby tito hráči dosáhli úrovně potřebné pro první ligu. Zbrojovka tak v tomto kroku spatřuje vysoký předpoklad dosažení tohoto záměru. Kromě této role je nezpochybnitelné, že v Pavlově osobě přichází do kabiny pravý lídr.

„Přicházím do prostředí, které velmi dobře znám, strávil jsem tu pět nádherných let. Ani role mentora mi není neznámou, podobnou jsem zastával v Opavě. I v kádru Zbrojovky ještě jsou hráči, které si na hřišti pamatuju. Kuba Šural, Kuba Přichystal a další. Mou rolí bude pomoci spoluhráčům na hřišti i mimo něj v rozvoji a pomoci tak Zbrojovce, proto jsem přišel. Jsem přesvědčený, že je v mých silách to zvládnout,“ řekl Zavadil po podpisu smlouvy.

„Nejdu do toho bez přípravy a bez pečlivého rozmýšlení. O své roli jsem se bavil i s trenérem Dostálkem, naše názory a vize se ztotožňují. Čeká nás spousta práce a pustíme se do ní hned v pondělí,“ pokračuje Zavadil. „Po fyzické stránce se cítím taky výborně. Po konci v Opavě jsem se hned rozhodl, že se chci vrátit zpátky na hřiště, poslední měsíc se na to intenzivně připravuju,“ uzavřel Zavadil.

další články

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou!
A-tým
03.08.2021 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou!

B r n o - Také ve druhém utkání sezóny vybojovali Zbrojováci těsnou výhru, v domácí premiéře...
VIDEO: Ještě nás čeká hodně práce, uvědomuje si Moravec
A-tým
03.08.2021 | Daniel Kinc. FOTO: Martin Tajč

VIDEO: Ještě nás čeká hodně práce, uvědomuje si...

B r n o - K důležitým článkům nedělní výhry patřil i obránce Jan Moravec. Nejprve svým prvním gólem...
VIDEO: Jdeme správným směrem, věří kapitán Zavadil
A-tým
02.08.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Jdeme správným směrem, věří kapitán Zavadil

B r n o - Sedm minut do konce, stav 1:1. A penalta pro Brno! Nervozita většiny osazenstva Srbské...