Zbrojovka opět podpoří dárce krve!

Zbrojovka opět podpoří dárce krve!

B r n o – Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno chystá jedinečnou akci na podporu darování krve! V rámci dlouhodobé spolupráce s Transfuzním a tkáňovým oddělením FN Brno odehrají Zbrojováci zápas 10. kola proti Spartě B ve speciálních dresech s chybějícími znaky A, B a 0.

Je to zdánlivě jen pár symbolů, ale když vám chybí, může to být problém. Touto symbolikou chce klub zdůraznit důležitost dárcovství krve, poukázat na přetrvávající potíže s nedostatkem dárců krve a nalákat nové dárce. Samotné darování krve se Zbrojovkou proběhne následně v úterý 5. října dopoledne přímo v prostorách TTO FN Brno tradičně za účasti hráčů Zbrojovky. Pokud jste prvodárci, objednejte se, prosím, na telefonním čísle 800 900 097; jestliže jste darovali již v minulosti, můžete se na tento termín objednat na stránkách fnbrno.cz.

Duel se Spartou B se hraje na Srbské v pátek 1. října od 17 hodin. Speciální dresy, ve kterých Zbrojováci zápas odehrají, poputují následně do dražby. Její výtěžek věnujeme na podporu našich partnerských zdravotnických organizací (SurGal Clinic a FN Brno).

Náš fotbalový klub spolupracuje s Transfuzním a tkáňovým oddělením FN Brno od roku 2013. Za tuto dobu dorazilo na naše akce více než 2500 dárců, z toho cca 300 prvodárců.

Napište si tedy oba termíny do diářů červenou barvou. Věříme, že se sejdeme v co nejhojnějším počtu nejprve v pátek na stadionu a pak v úterý na TTO FN Brno. Pojďte pomáhat s námi!

Za podporu akce děkujeme našim partnerům - společnostem SYNERGA, AZ Servis, Probinex a Ligové fotbalové asociaci.

další články

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 18. do 24. října
A-tým
19.10.2021 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 18. do 24. října

B r n o - Zbrojováci míří o víkendu do Třince, béčko přivítá Havlíčkův Brod a dorostence čekají...
U9: Zbrojováci zvítězili na mezinárodním turnaji v Polsku!
Mládež
19.10.2021 | Martin Lísal

U9: Zbrojováci zvítězili na mezinárodním turnaji v...

C h e l m e k - Mladí Zbrojováci z kategorie U9 se o víkendu zúčastnili silně obsazeného...
Béčko poprvé ztratilo, remizovalo ve Žďáru
B-tým
17.10.2021 | Martin Lísal

Béčko poprvé ztratilo, remizovalo ve Žďáru

Ž ď á r n a d S á z a v o u - Fotbalisté brněnského "béčka" v jedenáctém utkání sezóny poprvé...