Zbrojováci na hostování - Moučka s Lhoteckým mezi střelci

Zbrojováci na hostování - Moučka s Lhoteckým mezi střelci

B r n o - Uplynulý víkend byl pro Zbrojováky na hostování opět celkem úspěšný. David Moučka pomohl dvěma góly Znojmu k další výhře, jednou pak skóroval Lhotecký.

V nejvyšší soutěži se nic nemění pro Ondřeje Pachlopníka, který je po zranění v Plzni mimo hru.

Ve druhé lize se Vyškov vydal na hřiště Jihlavy. Tým z Vysočiny nakonec ve vyrovnaném utkání zvítězil 1:0 a poslal Vyškov na aktuální dvanáctou příčku. David Jambor odehrál před odjezdem na sraz reprezentace 73 minut.

Ve třetí lize dál vládne Kroměříž, která naposledy zvítězila ve Vratimově 4:1. Claude Lhotecký odehrál 82 minut a vstřelil třetí gól svého týmu, svůj šestý letošní. Kroměříž má na první příčce jednobodový náskok před druhým béčkem Sigmy, rezerva Baníku po dvou prohrách na špičku tabulky ztrácí.

Blansko o víkendu podlehlo na domácím trávníku Hlučínu 0:1, v tabulce kleslo na osmou příčku. Tomáš Chyla odehrál 57 minut.

Vzhůru tabulkou se dere Znojmo. To hostilo Uherský Brod a od začátku kráčelo jasně za výhrou. Pod výsledkem 4:1 byl výrazně podepsán David Moučka. Odehrál celé utkání a vstřelil druhý a čtvrtý gól svého týmu. Celkem se trefil šestkrát a je také nejvytíženějším hráčem Znojma. Čtvrtá výhra v řadě katapultovala Znojemské z posledního na dvanácté místo.

Důležitou výhru 3:2 si v souboji s Velkým Meziříčím připsala Vrchovina, která tak udržela kontakt s klidnějšími vodami tabulky. Filip Holman šel do hry na posledních 26 minut.

další články

Fanshop v pondělí mimořádně otevřen
Ostatní
28.11.2021 | Martin Lísal

Fanshop v pondělí mimořádně otevřen

B r n o - S ohledem na enormní zájem o produkty z akce Black Friday bude v pondělí 29. listopadu od...
Utkání v Opavě odloženo
A-tým
27.11.2021 | Martin Lísal

Utkání v Opavě odloženo

B r n o - Utkání 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na hřišti Opavy bylo pro nezpůsobilý terén odloženo...
Pro utkání v Opavě máme k dispozici padesát vstupenek
Ostatní
26.11.2021 | Martin Lísal

Pro utkání v Opavě máme k dispozici padesát vstupenek

B r n o - Na zítřejší závěrečné podzimní utkání v Opavě bude po dohodě klubů k dispozici i padesát...