Zbrojováci na hostování - Moučka dvakrát skóroval

Zbrojováci na hostování - Moučka dvakrát skóroval

B r n o - Rubrika, mapující osudy hráčů Zbrojovky na hostování, je tentokrát o něco stručnější. V reprezentační pauze se nehrály dvě nejvyšší soutěže a do bojů o body tak zasáhli jen hráči v MSFL.

Fotbalisté Kroměříže se o víkendu představili v Uničově. Vedli o dvě branky, domácí ale srovnali a zápas spěl k remíze. V závěru ale Hanácká Slavia vstřelila třetí branku a z výhry se tak mohl radovat i Claude Lhotecký, který na hřišti strávil 89 minut. Kroměříž zůstává v tabulce druhá, o bod za vedoucím béčkem Baníku.

Tým Blanska hostil v domácím utkání Frýdek-Místek a dokráčel k pohodlné výhře 5:1. Tomáš Chyla nastoupil v základní sestavě a odehrál 62 minut. Blansku patří aktuálně pátá pozice.

Tvrdý boj o cenné body svedlo Znojmo s Rosicemi. Hosté si rychle vypracovali náskok, ale Znojemští se nevzdávali a několikrát se jim povedlo snížit. Po výsledku 3:4 se ovšem museli obejít bez bodů. David Moučka odehrál celé utkání a byl jednou z ústředních postav svého týmu, když vstřelil dvě ze tří branek. Znojemští zůstávají se třemi body poslední.

další články

Hodnocení trenéra Svědíka po výhře nad Baníkem
17.05.2025 | Redakce

Hodnocení trenéra Svědíka po výhře nad Baníkem

Zbrojovka si pod trenérem Martinem Svědíkem udržela neporazitelnost, v utkání proti B-týmu Baníku...
Granečný v páté minutě nastavení sestřelil rezervu Baníku
17.05.2025 | Redakce

Granečný v páté minutě nastavení sestřelil rezervu...

BRNO - V předposledním kole proti rezervě Baníku mohl Zbrojovku poslat do brzkého vedení Granečný,...
PREVIEW: Béčko se v neděli pokusí na domácí půdě pokořit Rosice
17.05.2025 | Redakce

PREVIEW: Béčko se v neděli pokusí na domácí půdě...

Rezerva Zbrojovky Brno se v nabitém programu Moravskoslezské fotbalové ligy chystá na další utkání,...