Zbrojováci na hostování - Lhoteckého premiérový gól

Zbrojováci na hostování - Lhoteckého premiérový gól

B r n o - Souhrnný článek o Zbrojovácích na hostování je tentokrát obsáhlejší, mapuje i vložené středeční kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V něm se prvního letošního gólu dočkal Claude Lhotecký, který pečetil výhru Blanska.

Tým Líšně se v minulých dvou zápasech proti týmům z chvostu tabulky musel obejít bez Martina Zikla, kterého trápí zranění. Líšeňští ze zápasů vytěžili čtyři body, nejprve na Strahově přehráli Vyšehrad 2:1 a poté doma remizovali s Táborskem 1:1. V tabulce jsou Marvani druzí, na vedoucí Hradec ztrácejí čtyři kola před koncem deset bodů.

Jihlava hostila o víkendu Vlašim. Díky třem gólům ve druhé půli si vypracovala luxusní náskok, který držela ještě deset minut před koncem. Pak ale přišel kolaps a Středočeši srovnali na konečných 3:3. Trpké zklamání tak musel překousnout i Michal Ševčík, hrající posledních dvacet minut.

Ve středu se Jihlava vydala do Varnsdorfu, kde nakonec vybojovala remízu 1:1. Ševčík se tentokrát na hřiště nedostal. V tabulce je Vysočina devátá se čtyřbodovým náskokem na sestup.

Fotbalisté Blanska se nejprve v páteční předehrávce vydali do Hradce Králové. Byl z toho srdnatý boj, který rozetnul až dvanáct minut před koncem z přísné penalty domácí Dvořák. Jakub Černín odehrál celé utkání, na posledních 25 minut šel na hřiště i Claude Lhotecký.

Sérii proher Blansko uťalo ve středu proti Chrudimi. Po vyrovnané první půli zlomili domácí soupeře třemi góly a zvítězili 4:1. O pojistku se svou první trefou v soutěži postaral Claude Lhotecký, který šel do hry na poslední čtvrthodinu. Jakub Černín odehrál opět celý zápas. Blansko je v tabulce třinácté, na nesestupovou pozici ztrácí bod.

Důležitý krok učinili v boji o záchranu fotbalisté slovenského Pohronie. Na hřišti Seredi zvítězili 1:0 a nescházel u toho kapitán Petr Pavlík, který odehrál celé utkání. Pohronie drží tříbodový odstup od barážové příčky.

další články

U12: Třetí místo na turnaji v Ostravě
Mládež
23.06.2021 | Martin Lísal

U12: Třetí místo na turnaji v Ostravě

O s t r a v a - Po úspěšném minulém víkendu se Zbrojováci kategorie U12 vydali na další turnaj,...
Brankář Šustr přestupuje do Vyškova
A-tým
23.06.2021 | Martin Lísal

Brankář Šustr přestupuje do Vyškova

B r n o - Brankář Martin Šustr odchází po roce a půl ze Zbrojovky a přestupuje do Vyškova. Transfer...
ZBROJOVKA TV: Pavel Zavadil na prvním tréninku
A-tým
22.06.2021 | Martin Lísal

ZBROJOVKA TV: Pavel Zavadil na prvním tréninku

B r n o - Ke Zbrojovákům se dnes připojil i Pavel Zavadil, který absolvoval první tréninkové...