Zbrojováci na hostování - Jambor pomohl k výhře

Zbrojováci na hostování - Jambor pomohl k výhře

B r n o - Další víkend, další porce zápasů. Z řad Zbrojováků na hostování se tentokrát do statistik nejvýrazněji zapsal David Jambor, který asistoval u dvou vstřelených branek Vyškova.

Ondřej Pachlopník nastoupil o víkendu opět jen za rezervu plzeňské Viktorie. Na vltavínském trávníku odehrál 67 minut, Plzeň v utkání podlehla 1:3.

Ve druhé lize se nováček z Vyškova dočkal kýžené první výhry. Ač byli Vyškovští hodinu v oslabení, porazili Prostějov 4:0. A výrazný podíl na tom měl i David Jambor, který opět odehrál celé utkání a asistoval u první a třetí branky. Od svého příchodu do Vyškova osmnáctiletý záložník doposud nechyběl ani minutu, v současnosti se přesunul (spolu se Zbrojovákem Lukášem Endlem) do Portugalska, kde se s reprezentací U19 zúčastní mezinárodního turnaje.

Z výhry se o víkendu radoval i Claude Lhotecký. Kroměříž porazila Otrokovice 3:0 a vrátila se na první příčku. Radost Lhoteckému ale kalilo zranění, ve 44. minutě byl ostře faulován a musel střídat.

Na první body v soutěži stále čeká Znojmo, které se představilo na hřišti zlínské rezervy. Domácí, posílení o několik hráčů širšího kádru áčka, položili základ k výhře už v první půli a nakonec zvítězili 4:0. David Moučka nastoupil opět v základní sestavě, na hřišti strávil 72 minut.

další články

Zbrojovka opět podpoří dárce krve!
Ostatní
23.09.2021 | Martin Lísal

Zbrojovka opět podpoří dárce krve!

B r n o – Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno chystá jedinečnou akci na podporu darování krve! V rámci...
PREVIEW: V devátém kole míříme do Ústí!
A-tým
23.09.2021 | Martin Lísal

PREVIEW: V devátém kole míříme do Ústí!

B r n o - Devátým soupeřem Zbrojovky bude v letošní sezóně tým FK Ústí nad Labem. Na hřišti...
U13: Vítězství v Hodoníně
Mládež
22.09.2021 | Martin Lísal

U13: Vítězství v Hodoníně

H o d o n í n - Mladší žáci Zbrojovky (U13) zvítězili ve středečním utkání na hřišti Hodonína 13:3....