Zbrojováci na hostování - Floder vychytal záchranu

Zbrojováci na hostování - Floder vychytal záchranu

B r n o - Rubrika, mapující osudy Zbrojováků na hostování, je během jarní části poněkud jednostranně zaměřená. Není divu - Jiří Floder v bráně Chrudimi doslova čaruje, dalším čistým kontem nyní vychytal svému týmu záchranu.

Chrudim k dovršení všeho po sérii remíz na hřišti Ústí nad Labem střílela i branky, výhrou 3:0 se posunula na dvanáctou pozici. Jiří Floder si připsal šesté čisté konto za sebou, v posledních deseti duelech inkasoval jediný gól. Jako bonus navíc získal ocenění pro Hráče měsíce dubna.

Záchranu si o víkendu zajistil také Vyškov, který doma porazil Jihlavu 2:1 a je jedenáctý. Martin Sedlák se po jednozápasové zdravotní pauze vrátil na hřiště v 62. minutě a v závěru se tak se spoluhráči mohl radovat z vítězné trefy.

Ve třetí lize už se Kroměříži rozplývají myšlenky na triumf. Hanáci naposledy prohráli ve Velkém Meziříčí 1:3 a na vedoucí béčko Olomouce ztrácejí už devět bodů. Claude Lhotecký odehrál poločas.

Hodně nepovedený duel mají za sebou fotbalisté Znojma, kteří doma podlehli Hlučínu 0:7. Filip Holman odehrál celé utkání a uviděl v něm žlutou kartu. V tabulce je Znojmo jedenácté.

Nedařilo se ani Blansku, které podlehlo béčku Olomouce doma 0:3. Ani tentokrát u toho nebyl Tomáš Chyla.. Blansku patří dvanáctá pozice.

další články

VIDEO: Tomáš Smejkal po utkání s Vyškovem
A-tým
23.09.2023 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Tomáš Smejkal po utkání s Vyškovem

B r n o – Tomáš Smejkal přispěl minulý týden jako střídající hráč asistencí k výhře v Jihlavě,...
VIDEO: Trenér Klusáček po utkání s Vyškovem
A-tým
23.09.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Trenér Klusáček po utkání s Vyškovem

B r n o – Zbrojovka vstupovala do utkání proti Vyškovu se sérií pěti výher v řadě a s nadějí na...
Série u konce, Zbrojovka podlehla Vyškovu
A-tým
23.09.2023 | Daniel Kinc. FOTO: Martin Tajč

Série u konce, Zbrojovka podlehla Vyškovu

B R N O - Desáté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídlo na Srbské jihomoravský souboj o první místo v...