Zbrojováci na hostování - Floder vychytal záchranu

Zbrojováci na hostování - Floder vychytal záchranu

B r n o - Rubrika, mapující osudy Zbrojováků na hostování, je během jarní části poněkud jednostranně zaměřená. Není divu - Jiří Floder v bráně Chrudimi doslova čaruje, dalším čistým kontem nyní vychytal svému týmu záchranu.

Chrudim k dovršení všeho po sérii remíz na hřišti Ústí nad Labem střílela i branky, výhrou 3:0 se posunula na dvanáctou pozici. Jiří Floder si připsal šesté čisté konto za sebou, v posledních deseti duelech inkasoval jediný gól. Jako bonus navíc získal ocenění pro Hráče měsíce dubna.

Záchranu si o víkendu zajistil také Vyškov, který doma porazil Jihlavu 2:1 a je jedenáctý. Martin Sedlák se po jednozápasové zdravotní pauze vrátil na hřiště v 62. minutě a v závěru se tak se spoluhráči mohl radovat z vítězné trefy.

Ve třetí lize už se Kroměříži rozplývají myšlenky na triumf. Hanáci naposledy prohráli ve Velkém Meziříčí 1:3 a na vedoucí béčko Olomouce ztrácejí už devět bodů. Claude Lhotecký odehrál poločas.

Hodně nepovedený duel mají za sebou fotbalisté Znojma, kteří doma podlehli Hlučínu 0:7. Filip Holman odehrál celé utkání a uviděl v něm žlutou kartu. V tabulce je Znojmo jedenácté.

Nedařilo se ani Blansku, které podlehlo béčku Olomouce doma 0:3. Ani tentokrát u toho nebyl Tomáš Chyla.. Blansku patří dvanáctá pozice.

další články

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár primátorky, mezi účastníky je i ukrajinský Lvov!
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár...

B r n o – Do Brna se po nucené pauze vrací prestižní mládežnický turnaj O pohár primátorky! 16....
VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky

B r n o - Ve čtvrtek 12. května proběhl na Srbské tradiční náborový trénink, kterého se i tentokrát...
Zemřel Martin Šustr
A-tým
18.05.2022 | Klub

Zemřel Martin Šustr

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že nás ve věku 31 let navždy opustil náš bývalý brankář...