Zbrojováci na hostování - Floder vychytal záchranu

Zbrojováci na hostování - Floder vychytal záchranu

B r n o - Rubrika, mapující osudy Zbrojováků na hostování, je během jarní části poněkud jednostranně zaměřená. Není divu - Jiří Floder v bráně Chrudimi doslova čaruje, dalším čistým kontem nyní vychytal svému týmu záchranu.

Chrudim k dovršení všeho po sérii remíz na hřišti Ústí nad Labem střílela i branky, výhrou 3:0 se posunula na dvanáctou pozici. Jiří Floder si připsal šesté čisté konto za sebou, v posledních deseti duelech inkasoval jediný gól. Jako bonus navíc získal ocenění pro Hráče měsíce dubna.

Záchranu si o víkendu zajistil také Vyškov, který doma porazil Jihlavu 2:1 a je jedenáctý. Martin Sedlák se po jednozápasové zdravotní pauze vrátil na hřiště v 62. minutě a v závěru se tak se spoluhráči mohl radovat z vítězné trefy.

Ve třetí lize už se Kroměříži rozplývají myšlenky na triumf. Hanáci naposledy prohráli ve Velkém Meziříčí 1:3 a na vedoucí béčko Olomouce ztrácejí už devět bodů. Claude Lhotecký odehrál poločas.

Hodně nepovedený duel mají za sebou fotbalisté Znojma, kteří doma podlehli Hlučínu 0:7. Filip Holman odehrál celé utkání a uviděl v něm žlutou kartu. V tabulce je Znojmo jedenácté.

Nedařilo se ani Blansku, které podlehlo béčku Olomouce doma 0:3. Ani tentokrát u toho nebyl Tomáš Chyla.. Blansku patří dvanáctá pozice.

další články

Na Spartu opět s Fanzónou!
A-tým
27.09.2022 | Klub

Na Spartu opět s Fanzónou!

B r n o - Také pro utkání se Spartou (8. října, výkop v 16 hodin) bude zřízena Fanzóna! Nacházet se...
U12: Zbrojovka si poradila se Žďárem
Mládež
25.09.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojovka si poradila se Žďárem

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U12) si v utkání se Žďárem s chutí zastříleli. Svému soupeři...
U13: Další výhra přišla se Žďárem
Mládež
25.09.2022 | Martin Lísal

U13: Další výhra přišla se Žďárem

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U13) zůstávají i po sedmém utkání sezóny stoprocentní. Na hřišti v...