Začíná volný prodej permanentek, své místo už má 1500 Zbrojováků!

Začíná volný prodej permanentek, své místo už má 1500 Zbrojováků!

B r n o - Během prvního týdne prodeje našlo své majitele 1500 permanentek na nadcházející sezónu! Dneškem končí předkupní právo na loňská místa a začíná volný prodej permic. Neváhejte a zajistěte si výhodné místo na tribuně!

Rychle mizí také populární klubová sedadla, kterých zbývá už jen několik desítek.

Vybrat si můžete jakékoliv místo, které je ještě volné. Pomůže vám k tomu i interaktivní mapa a panoramatické zobrazení stadionu, kde jednoduše zjistíte, jaký výhled vámi vybrané místo nabízí.

Prodej probíhá online v systému Zbroják ID, případně osobně po domluvě na emailové adrese vstupenky@fczbrno.cz či na telefonním čísle +420 602 861 712.

Ceny permanentek začínají na 1000 korunách (obnovené členství Standard Veteran a Standard Junior). Jak již název napovídá, jsou tyto vstupenky určeny pro seniory a mládež (na jednotlivé vstupenky slevu v tomto případě uplatnit nelze). Standardní permanentku pořídíte za 2500 korun (v případě obnovení loňské permanentky se jako výraz díků automaticky stáváte členem Zbroják ID Premium). Nová permice pak stojí 3000 (Standard) a 3500 (Premium). I při koupi nové permanentky vás tak jedno utkání přijde na výrazně nižší částku (zhruba 147 korun) a ušetříte téměř 2000 korun (v závislosti na počtu utkání v nadstavbě).

Klubová sedadla zahrnují místo na hlavní tribuně (sektor B) a zázemí s cateringovým servisem v období hodina před výkopem až dvacet minut po skončení utkání (teplý a studený bufet, alkoholické a nealkoholické nápoje).

V ceně celosezónních permanentek a klubových sedadel jsou i domácí pohárové a přípravné zápasy a také duely nadstavbové části FORTUNA:LIGY. Zdarma už tak budete mít i sobotní přípravné utkání s Jihlavou, hrané na Srbské.

Jednorázové vstupné je možné pořídit v několika cenových hladinách. Pro tribunu Sever (sektory R, S, T a U) se jedná o 150 korun na standardní zápasy a 180 korun na zápas kategorie TOP (proti Spartě, Slavii, Plzni, Baníku, Olomouci a Slovácku), přičemž takto výhodněji lze vstupenky pořídit v předprodeji (vždy nejpozději do 24 hodin před výkopem). Ve druhém časovém okně (méně než 24 hodin před výkopem) se jedná 200 korun na standardní zápas a 250 korun na zápas kategorie TOP. Pro krytou tribunu Západ začínají vstupenky na 200 korunách (standardní zápas v předprodeji), za 300 korun je pak zápas kategorie TOP (v den utkání 250 a 350 korun).

Permanentky i vstupenky není potřeba mít fyzicky k dispozici, pro vstup na stadion je postačí mít v mobilním telefonu.

Další benefity – sleva pro nákup v klubovém Fanshopu (10 %), sleva pro nákup zboží NIKE v internetovém obchodu 11teamsports.cz (30 %).

další články

U16: Vítězná dohrávka proti Znojmu
Mládež
31.05.2023 | Martin Lísal

U16: Vítězná dohrávka proti Znojmu

T i š n o v - Také výběr U16 svou dohrávku proti Znojmu zvládl, a to po takřka identickém průběhu....
U18: Zbrojovka v dohrávce porazila Znojmo
Mládež
31.05.2023 | Martin Lísal

U18: Zbrojovka v dohrávce porazila Znojmo

T i š n o v - Dorostenci Zbrojovky (U18) zvládli dohrávku 27. kola na jedničku, na hřišti v Tišnově...
U9: Druhý zbrojovácký triumf ve finále PLANEO CUPU!
Mládež
31.05.2023 | Martin Lísal

U9: Druhý zbrojovácký triumf ve finále PLANEO CUPU!

V a r n s d o r f - Hráči kategorie U9 ovládli jako druhý náš tým letošní finále Poháru mládeže...